План роботи закладу на 2020-2021 н.р.(розділ ІV)

29.12.2020   Administrator   Категорія: План роботи закладу

IV Розділ. Забезпечення безпечних умов життєдіяльності школи

Розділ

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальний

Форма узагальнення

Примітка

4.1. Збереження здоров'я учасників освітнього процесу

Завершити ремонтні та профілактичні роботи, забезпечити здійснення прибирання усіх навчальних приміщень та прилеглої території закладу освіти (дезінфекція поверхонь, перевірка вікон щодо забезпечення наскрізного та кутового провітрювання; відкриття та дезінфікування жалюзійних решіток на отворах вентиляційної системи).

Ботярко В.Б.

На вході до всіх приміщень закладу створити місця для обробки рук антисептичними засобами, позначивши яскравим вказівником правила та необхідність дезінфекції рук.

Ботярко В.Б.

Обладнати кабінет №23 для тимчасового перебування учасників освітнього процесу у разі виявлення в них симптомів гострого респіраторного захворювання та/або підвищеної температури.

Ботярко В.Б.

Організувати проведення очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо) після проведення занять у кінці робочого дня.

Ботярко В.Б.

Забезпечити виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

Педколектив

Здійснювати роботу щодо систематичного доведення до працівників школи та роз’яснення нових нормативно-правових документів з питань охорони життя і здоров‘я учнів та вихованців, запобігання усім видам дитячого травматизму

Інженер з техніки безпеки

Інформації

накази

Організувати роботу комісій щодо попередження дитячого травматизму та охорону праці

Наказ

З метою забезпечення виконання Положення про організацію охорони праці в навчально-виховних закладах (наказ Міносвіти України від 30.11.93р. №429) проводити:

- інструктаж для всіх працівників школи з правил техніки безпеки, охорони праці;

- вести журнал обліку інструктажу персоналу;

- комісіям перевірити всі механізми в шкільних майстернях в кабінетах;

- у поурочних планах при виконанні практичних і лабораторних робіт передбачити інструктаж з техніки безпеки.

У шкільних майстернях, кабінетах хімії, фізики, біології, інформатики, спортивних залах вести журнал інструктажу;

- вести журнали обліку інструктажу учнів у спортивному залі, навчальних майстернях, кабінетах фізики, хімії у відповідності з п.60 Положення (наказ №429 додаток 2)

Педагогічний колектив

Перевірити комісією з ОП техніку безпеки та підписати акти на дозвіл проведення навчальних занять в кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, шкільних майстернях, спортзалі, на спортивних майданчиках

Пшеничний А.А.

Забезпечити співпрацю з міською дитячою поліклінікою, міською поліклінікою №1, Тернопільським міським Управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області

Козак М.М.

Аналітична інформація

Організувати проходження медичних оглядів працівниками закладу

1 раз в рік

Козак М.М.

Наказ

Провести єдиний урок з безпеки життєдіяльності (останній тиждень перед канікулами)

Журнали

Здійснити заходи щодо доукомплектування закладу засобами пожежогасіння

Ботярко В.Б.

Проводити тематичні виховні заходи із запобігання всім видам дитячого травматизму та збереження здоров’я учнів

Запис у класному журналі

Проводити інструктажі з учнями перед екскурсіями, під час роботи на пришкільній ділянці, під час лабораторних та практичних робіт, тощо

Куцкір С.В.

Вчителі - предметники

Запис у Журналі проведення інструктажів

Запис у класному журналі

Організувати роботу загонів ЮІР, ДЮП

До 05.10.20

План роботи

Щоденно провітрювати всі приміщення в закладі

Завкабінетами

Забезпечити своєчасне прибирання приміщення школи

Постійно

Ботярко В.Б.,

техперсонал школи

Графік прибирання

4.2. Цивільний захист

Оновити стенди «Цивільний захист», «Знати вміти допомагати», «Безпека на дорозі», «Бережи життя»

Пшеничний А.А.

Всебічно перевірити стан протипожежного забезпечення в школі, привести наявність та стан засобів пожежогасіння до вимог нормативних документів

Адміністрація

Провести тренування педагогічного колективу та персоналу школи у діях на випадок витоку газу в приміщенні.

Березень

Комісія з НС

Підбити підсумки роботи у сфері цивільного захисту у 2020 році та визначити основні завдання на 2021 рік на зборах керівного складу

Січень