Школа-колегіум має реальні підтвердження успіхів своєї праці в багатьох напрямах. Зокрема, протягом 2011-2014н.р. учні ставали переможцями та посідали призові місця в міських  конкурсах та змаганнях:

-  І місце у змаганнях «Шкіряний м’яч» (вересень);

-  ІІ та ІІІ місця у міському, ІІІ – в обласному  конкурсі малюнка «Безпека та мир в Україні» (жовтень);

-   ІІ місце у Всеукраїнському вокальному конкурсі (м. Луцьк) «Твій шанс» учениці 4-Б ласу Лазорик Ліани;

-  ІІ місце в міському етапі конкурсу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України» (пошуковий загін 11-В класу) – листопад;

-  І місце у міському етапі обласного конкурсу, присвяченого 140-й річниці Соломії Крушельницької (листопад);

-  ІІ місце у міському етапі історико - географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України» (грудень);

- ІІ місце у міському фестивалі-конкурсі фольклорно-етнографічних колективів (грудень);

- лауреат міського конкурсу «Феєрія новорічного міста» (січень);

- ІІІ місце у чемпіонаті міста з гри «Що? Де? Коли?» (лютий);

- І місце в змаганнях з перетягування линви на льоду серед учнів ЗНЗ на Кубок міського голови (лютий);

- ІІІ місце у змаганнях з технічного моделювання серед учнів молодших класів (березень);

- диплом  СЮТ за кращий експонат у виставці-конкурсі робіт з технічного творчості (березень);

-  І місце команди «Сови» в етапі «Головоломки» міського Фестивалю Розумових ігор (фото) (березень);

- І місце команди «Галичани» в етапі «Скул-квест» міського Фестивалю Розумових ігор (фото) (березень);

- Гран-прі в номінації «Конкурс плакатів» міського конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (квітень);

- ІІІ місце в номінації «Конкурс фотографій» міського конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (квітень).

Перелік цих досягнень поповнився у 2012-2013 н. р.:

- І місце у міських, ІІІ місце в обласних змаганнях «Шкіряний м’яч» (вересень, квітень);

- ІІІ місце ансамблю «Галичани» в номінації «Повстанська пісня» та ІІІ місце в номінації «Поезія» у міському етапі конкурсі «Свята Покрова» (жовтень);

- ІІІ місце у фізкультурно-оздоровчому патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави» (листопад);

- ІІІ місце в обласних дитячих спортивних іграх «Найсильніший Миколай» (грудень);

- І місце у конкурсі «Феєрія новорічного міста», грамота міської ради (січень);

- Подяка Гвоздь Діані за участь в конкурсі авторської пісні та поезії «На крилах мрії» (лютий);

- ІІІ місце у конкурсі духовної пісні «Гімн Богу» (березень);

- ІІІ місце у міському конкурі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» (березень);

- ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Знай і люби свій

край” (квітень);

- ІІІ місце у міському конкурсі-огляді колективів художньої самодіяльності “Творчість юних тобі, Україно!” (номінації “Малі вокальні ансамблі” (1-4 класи), “Хореографічні ансамблі народного танцю” (1-4 класи), “Хори” (5-11 класи) - квітень;

- ІІ місце у міських змаганнях “Школа безпеки” (квітень);

- ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу на приз “Шкіряний м’яч” (квітень);

- І місце у міському конкурсі на кращий вишиваний костюм (травень).

Не порушували традицій і в 2013-2014 навчальному році:

- ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах “Виховати особистість” (номінація “Організатор позакласної роботи загальноосвітнього навчального закладу”) - жовтень;

- ІІІ місце у міському етапі конкурсу-фестивалю патріотичної поезії та творів образотворчого мистецтва, присвяченому відзначенню 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка (жовтень);

- ІІІ місце у міському етапі конкурсу дослідницьких робіт “Моя Батьківщина—Україна” (жовтень);

- ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу (юнаки) - листопад;

- ІІІ місце  в міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Посади калину” (експедиційно-пошуковий загін 9-Б класу) - листопад;

- ІІ місце в міському етапі конкурсу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України» (пошуковий загін ІІ курсу) – листопад;

- ІІІ місце у міському конкурсі на кращу соціальну рекламу (грудень);

- ІІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської виставки-конкурсу “Замість ялинки—зимовий букет” (номінація “Новорічна композиція” за напрямком “Новорічна флористика” (грудень);

- ІІ місце у міському конкурсі “Феєрія новорічного міста” (номінація “Настрій дарований серцем” (січень);

- ІІІ місце у міському фольклорному фестивалі-конкурсі “Від Катерини до Водохреща” (січень).

- І місце у міському конкурсі драматичних колективів «Казкова ліхтарня».

 

Результативність участі учнів школи-колегіуму

в міських та обласних олімпіадах,

міжнародних і всеукраїнських конкурсах, турнірах

2014-2015 н.р.

Система роботи з обдарованими та творчими учнями спрямована на виявлення, розвиток і підтримку школярів. У 2014-2015 році 21 учень школи брав участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах з базових навчальних дисциплін, 263 – у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, чемпіонатах і турнірах. Переможцями ІІ (міського) етапу олімпіад стали 8 учнів, виборовши 11 призових місць.

(Слайд  17)

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

Фірман Дмитро

6-Б

І місце

ІІІ місце

Математика

Конкурс ім. Т.Шевченка

Зажерей Г.А.

Даценко О.І.

 

Знак Катерина

7-А

ІІІ місце

Українська мова та література

Пиріг О.І.

 

Зозуляк Софія

7-Б

ІІІ місце

Фізика

Хомик І.Б.

 

Мохун Максим

8-А

ІІІ місце

ІІІ місце

Математика

Хімія

Панасюк Н.Д.

Насипана О.В.

 

Барська Галина

І курс

ІІІ місце

Екологія

Сусла І.П.

 

Матейко Оксана

ІІ курс

ІІ місце

Конкурс ім. Т.Шевченка

Даценко О.І.

 

Мазур

Ліза

ІІ курс

ІІІ місце

ІІІ місце

Хімія

Інформаційні технології

Насипана О.В.

Гнатик І.В.

 

Татарин Наталія

ІІ курс

ІІІ місце

Біологія

Сусла І.П.

 

Із 42 учнів школи, учасників заочного туру 29 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач,  11 брали участь в очному турі, з них 5 учнів – учасники Всеукраїнського фіналу у м. Вінниця 11.05.2015р. Учень 6-Б класу, Фірман Дмитро, зайняв І місце і став учасником команди України у фіналі Міжнародного чемпіонату

 

                Участь у гуртках дозволяє учням розвивати свої здібності, що підтверджується творчими та спортивними досягненнями учнів:

-  ІІ місце у міському конкурсі патріотичної пісні «За Україну! За її волю!» Бітон Даніель, учениці 8-А класу (жовтень);

- подяка управління освіти за кращі роботи учнів 6-А класу (керівник – Слотюк О.В.), учнів 5-Б класу (керівник – П’ятничка С.І.) у міському етапі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина—Україна» (жовтень);

- ІІІ місце у номінації «Метання спису» фестивалю-конкурсу «Козацькі забави - 2014» (жовтень);

- два ІІІ місця (Єфремова Софія, учениця 4-Б класу, Процишин Тарас, учень І курсу) в міському конкурсі патріотичної поезії «За Україну! За її волю!» (листопад);

 - І місце у міських змаганнях з волейболу (листопад);

- ІІІ місце у спортивно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави» (листопад);

- І місце в міському етапі та грамота Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту за кращу конкурсну роботу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України» (пошуковий загін І курсу) – листопад.

- ІІІ місце у міському етапі конкурсу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Замість ялинки—зимовий букет» (номінація «Український сувенір»), подяка управління освіти  у номінації «Новорічна композиція» за напрямком «Новорічна флористика» (грудень);

- ІІ місце у міському конкурсі «Феєрія новорічного міста» (січень);

- ІІ місце пошукової групи 9-Б класу (керівник – Хомик І.Б.) в міському етапі конкурсу пошуково-дослідних робіт у рамках Всеукраїнського РУМу «Моя земля - земля моїх батьків», напрям «Історія міст і сіл України» (лютий);

- ІІ місце Василькова Михайла, учня 5-А класу, в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Захистимо країну від лиха» (лютий);

- участь у фіналі міського конкурсу «Учень року» Мохуна Максима (8-А клас) – березень;

- високі результати наших учнів у міському конкурсі-виставці «Знай і люби свій край», яка проходила в квітні: ІІ місце в номінації «Акварельний живопис», ІІІ місце у номінації «Бісероплетіння», ІІІ місце у номінації «Паперопластика»;

- І місце в ІІІ Всеукраїнському історичному конкурсі, організованому Українським католицьким університетом, «Непізнана історія мого краю. Герої нашого часу» пошукового загону І курсу під керівництвом Сидор М.М. (квітень);

ІІІ місце у номінації «Естрадний танець» у міському огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «З Україною в серці».

 

Результати Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

2015-2016 н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, відповідних наказів управління освіти і науки м. Тернополя були проведені І етапи олімпіад з базових дисциплін, а також забезпечена участь учнів у ІІ етапі олімпіад.

У ІІ (міському) етапі олімпіад взяли участь 27 учнів, згідно з заявленими для участі у олімпіадах учнів - 69, які становлять 13% від загальної кількості учнів (209) 6-х - 11-х класів школи. В цілому кількість учасників міських олімпіад зменшилася порівняно з 2014-2015 навчальним роком (33 учні), що збільшило показник кількості олімпіад на одного учня. Так, учень 7-Б класу Фірман Дмитро та учениця ІІ курсу колегіуму Бунт Юлія – учасники п’яти олімпіад, учень 9-А класу Мохун Максим та учень І курсу колегіуму Федчук Ростислав - учасники шкільної команди з восьми олімпіад.

Головним показником ефективності роботи з обдарованими учнями з урахуванням результатів ІІ етапу предметних олімпіад є забезпечення її особистісно зорієнтованого характеру. Такий показник третій рік поспіль встановлено шляхом визначення відсоткової частки призерів олімпіад від загальної кількості учнів 8-11 класів кожного навчального закладу. За цим коефіцієнтом серед навчальних закладів для обдарованих дітей наш заклад має ІV показник (6,3).

Всього учні школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 13 призових місць, з них І – 2 місця (3 %), ІІ – 4 місця (6 %), ІІІ – 7 місць (10 %).  

У порівнянні із минулим навчальним роком збільшилася кількість призових місць в учнівської команди з української мови і фізики, математики, конкурсі ім. П. Яцика, фізики, хімії, екології, економіки та трудового навчання(технології).

Високі та добрі результати на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували такі учні:

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

Фірман Дмитро

7-Б

І місце

ІІ місце

ІІ місце

ІІІ місце

Хімія

Математика

Фізика

Конкурс ім.

П. Яцика

Насипана О.В.

Зажерей Г.А.

Хомик І.Б.

Даценко О.І.

Знак Катерина

8-А

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Українська мова та література

Фізика

Пиріг О.І.

 

Хомик І.Б.

Бунт Юлія

ІІ курс

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Українська мова та література

Економіка

Пиріг О.І.

 

Осадчук Л.Б.

Васильків Михайло

6-А

І місце

Математика

Зажерей Г.А.

Волошин Сергій

7-Б

ІІ місце

Українська мова та література

Даценко О.І.

Луцишин Назар

8-Б

ІІІ місце

Конкурс ім.

П. Яцика

Логіна О.П.

Федчук Ростислав

І курс

ІІІ місце

Екологія

Сусла І.П.

Цаплан Володимир

ІІ курс

ІІ місце

Трудове навчання(технології)

Пшеничний А.А.

 

Тенденцію щодо зростання  у результатах олімпіад продемонстрували: учень 7-Б класу  Фірман Дмитро - 4 перемоги   (2 перемоги у 2014р.) та учениця 8-А класу Знак Катерина – 2 перемоги (1 перемога у 2014 р.).

 

Спортивні змагання та конкурси художньо-естетичного, національно-патріотичного спрямування

Система роботи з обдарованими дітьми створена таким чином, що відповідає на запити майже всіх учасників навчально-виховного процесу.  Учні є активними учасниками Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Школярі закладу протягом 2015-2016 н.р. здобули такі досягнення:

  • подяка управління освіти і науки в міському конкурсі аматорських фотографій «Ми в Україні й Україна в нас» (вересень);
  • ІІ місце в міському етапі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина—Україна» (жовтень);
  • подяка за кращу конкурсну роботу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України» (листопад);
  • І місце у міському етапі конкурсу читців «Свята Покрова» (листопад);
  • подяка управління освіти і науки за художній смак і сценічну привабливість у міському етапі конкурсу читці «Свята Покрова» (листопад);
  • І місце в обласному етапі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина—Україна» (грудень);
  • І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет», номінація «Галицькі сувеніри» (грудень);
  • І, ІІІ місця у міському конкурсі фольклорних колективів «Від Катерина до Водохреща» (грудень);
  • ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» (грудень);
  • перемога у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (січень);
  • ІІ місце у фестивалі-конкурсі народного танцю «Творчість юних тобі, Україно» (березень);
  • ІІІ місце у міському етапі конкурсу читців поезій Т.Г. Шевченка та І.Я. Франка (березень);
  • перемога у міському конкурсі на кращу модель патріотичного виховання дітей у загальноосвітньому навчальному закладі. номінація «Виховне середовище» (квітень);
  • І місце в міському конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (квітень);
  • ІІ місце в міському конкурсу юних рятувальників «Школа безпеки» (квітень);
  • ІІ місце в міському інтелектуальному конкурсі «Що? Де? Коли?» (травень).

Результативність участі учнів школи-колегіуму

в міських та обласних олімпіадах,

міжнародних і всеукраїнських конкурсах, турнірах

2016-2017 н.р.

Учні школи були учасниками І та ІІ етапів Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка та вибороли по одному призовому місцю (ІІ і ІІІ відповідно) в цих конкурсах.

Високі результати на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували учні:

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

Фірман Дмитро

8-Б

І місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Математика

Хімія

Інформаційні технології

Зажерей Г.А. Насипана О.В.

Гнатик І.В.

Мохун Максим

І курс

ІІ місце

ІІ місце

ІІІ місце

Фізика

Астрономія

Екологія

Хомик І.Б.

Хомик І.Б.

Сусла І.П.

Знак Катерина

9-А

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Конкурс ім. Тараса Шевченка

Біологія

Логіна О.П.

 

Сусла І.П.

Климик Максим

4-Б

ІІ місце

Конкурс ім.

Петра Яцика

Кадюк Г.В.

Волошин Сергій

8-Б

ІІІ місце

Українська мова та література

Даценко О.І.

 

Як переможець міського конкурсу, учень 8-Б класу Фірман Дмитро,був учасником ІІІ (обласного) етапу олімпіади з математики та зайняв І місце, ставши членом команди Тернопільської області на ІV (Всеукраїнському) етапі  в місті Рівному.

Учень І курсу колегіуму Мохун Максим став учасником  ІІІ (обласного) етапу олімпіади з астрономії та виборов диплом ІІ ступеня.

Учні школи-колегіуму – активні учасники Всеукраїнської народознавчої гри «СОНЯШНИК», Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Наші учні є учасниками  та переможцями позашкільних конкурсів, а саме:

Рутило Богдан, учень 8-А класу, - переможець (І місце) відкритого міського конкурсу учнівської молоді  з інформаційних технологій «Байт-2016»;

Мохун Максим, учень І курсу колегіуму, - переможець (І місце) і Федчук Роман, учень ІІ курсу колегіуму, - ІVмісце в регіональній альтернативній учнівській Інтернет-олімпіаді з екології;

Мохун Максим, учень І курсу колегіуму, - учасник ІІ інтелектуальної гри «Олександрія»;

Федик Соломія, учениця 9-Б класу, - учасник Всеукраїнського конкурсу есе «Права людини крізь призму сучасності»;

Рутило Богдан, учень 8-А класу, - переможець (І місце) Всеукраїнського державного конкурсу з ІТ (інформаційних технологій) для дітей та молоді «ITalent» в номінації Веб-сайт (вікова категорія від 8 до 14 років включно). Повернувся з І місцем з Києва.

18 квітня 2 учнів (Фірман Дмитро та Редьква Арсен, вчитель Зажерей Г.А.) взяли участь у регіональному конкурсі ліцеїстів Польщі. Фірман Дмитро показав 4 результат з 500 учасників 360-ти ліцеїв. Труднощі становили завдання польською мовою. Разом із подяками учні отримали запрошення на наступний конкурс.

6 травня  3 учні (Фірман Дмитро- 8-Б клас, Васильків Михайло, Сталена Вікторія – 7-А клас, вчитель Зажерей Г.А.) були учасниками фіналу 31 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач у м. Вінниця.

Учні закладу – активні учасники міських конкурсів художньо-естетичного напряму. Ставали переможцями 12 разів.

Активізувалася робота експедиційних пошукових загонів Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», туристсько-краєзнавчого екологічного конкурсу серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста «Посади калину», туристсько-краєзнавчих експедицій учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», краєзнавчо-народознавчої експедиції учнівської молоді «Любіть Україну вишневу свою» в рамках Всеукраїнського руху за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля – земля моїх батьків»; участь у конкурсах серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України». Результат – ІІ місце на міському конкурсі «Моя Батьківщина - Україна».

Результативність участі учнів школи-колегіуму

в міських та обласних олімпіадах,

міжнародних і всеукраїнських конкурсах, турнірах

2017-2018 н.р.

Прізвище учня

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

Фірман Дмитро

9-Б

І місце

ІІ місце

ІІ місце

Математика

Хімія

    Фізика

Зажерей Г.А. Насипана О.В.

Хомик І.Б.

Мохун Максим

ІІ курс колегіуму

ІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Астрономія

Екологія

Хімія

Хомик І.Б.

Сусла І.П.

Насипана О.В.

Знак Катерина

І курс колегіуму

ІІІ місце

ІІІ місце

ІІІ місце

Фізика

Біологія

Українська мова

та література

Хомик І.Б.

Сусла І.П.

Логіна О.П.

 

Тронка Софія

7-Б

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Конкурс ім.

Т.Шевченка

Українська мова та література

Даценко О.І.

 

Даценко О.І.

Волошин Сергій

9-Б

ІІ місце

Українська мова та література

Даценко О.І.

Бартіш Олена

5-А

ІІ місце

Конкурс ім.

Т.Шевченка

Скляренко К.В.

 

Учні школи-колегіуму були учасниками І та ІІ етапів Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, в якому вибороли два призових (ІІ і ІІІ) місця (Бартіш Олена, учениця 5-А класу, і Тронка Софія, учениця 7-Б класу).

Учень 9-Б класу Волошин Сергій здобув перемогу (І місце) серед учнів 9 – их класів у конкурсі ім. Іванни Блажкевич.

Учень 9-А класу Рутило Богдан став переможцем (І місце) в обласному конкурсі юних аматорів комп’ютерної техніки «Веб-дизайн».

Учні Фірман Дмитро, Мохун Максим і Волошин Сергій як переможці ІІ етапу, стали учасниками ІІІ етапу олімпіад з математики, астрономії, української мови та літератури відповідно, що проводились в січні-лютому 2018 року. Фірман Дмитро як переможець ІІІ етапу олімпіади з математики був учасником міської команди IV етапу, що проходила у м. Одеса.

 

За рішенням членів парламенту в міському конкурсі «Учень року - 2017» брав участь Мохун Максим, який зайняв І місце.

Наш випускник (2017 р.) Тарас Радь - перший в історії українських зимових паралімпійських видів спорту паралімпійський чемпіон у 18 років! Тарас  став чемпіоном ХІІ Паралімпіади (першої у своєму житті) на середній дистанції – 12,5 км у біатлоні.

Березнева олімпіада 2018 року принесла  чемпіону 4 місце з біатлону, 7 місце в змагання з лижних гонок у Північній Кореї, а 13 березня – «золото» з біатлону.

Бажаємо та віримо у наступні перемоги!!!

 

Команда інтелектуалів "Народжені перемагати" здобула перемогу (І місце) в ІІ Західноукраїнському турнірі (історико-філологічна секція) та Кубок ректора ТНЕУ. Щиро вітаємо та бажаємо нових звершень!!!

І  знову вітаємо команду "Народжені перемагати" з перемогою (І місце) в інтелектуальній грі, присвяченій творчості Т. Г. Шевченка. Дякуємо адміністрації ТНЕУ за чудові можливості та подарунки.