НАКАЗ Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19

16.03.2020   Administrator   Категорія: Безпека життєдіяльності

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

12.  03.  2020р.                                                                  №   49

Про заходи щодо запобігання

поширенню коронавірусу COVID-19

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.03.2020 № 207 «Про запобігання поширенню на території Тернопільської міської територіальної громади коронавірусу», наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 60-од «Про заходи щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Тернопільської області», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9 – 154 «Рекомендації щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій, наказу управління освіти і науки від 12.03.2020 р. №88  «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Тернопільської міської територіальної громади», з метою  запобігання  поширенню коронавірусу.

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити із 12 березня до 03 квітня 2020 року освітній процес у закладі.

2. Заступникам директора з навчально - виховної роботи Суслі Ігорю Петровичу, Даценко Олександрі Іванівні, Куцкір Світлані Владиславівні, Панасюк Наталі Дмитрівні.

2.1. Забезпечити інформування учнів, батьків про тимчасове призупинення освітнього процесу.

2.2 Відмовитись від проведення та участі в масових заходах освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території закладу.

2.3. Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

2.4. При організації дистанційного навчання в закладі врахувати методичні рекомендації, що додаються (додаток №1).

3.Завгоспу школи Ботярку Віктору Богдановичу:

3.1. Проводити профілактичні заходи щодо попередження масового розповсюдження інфекції та   протиепідемічні  заходи, зокрема,  дезінфекції приміщення, обладнання, інвентарю з використанням дезінфікуючих засобів, що дозволені законодавством до застосування.

3.2. На час карантину не надавати приміщення закладу в оренду для проведення занять з учнями.

4.Головному бухгалтеру Курочці Любі Іванівні:

4.1. Оплату праці  здійснювати з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель, вихователь виконує інший вид робіт

4.2. Оплату  праці непедагогічних працівників проводити  в розмірі тарифної ставки, відповідно до попереднього навантаження.

5. Інженеру-електроніку  Ковальчук Оксані Володимирівні  оприлюднити даний наказ на сайті закладу.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                        М.Б.Гуцал