У позакласній роботі основна увага приділяється заходами, котрі потребують активності і креативності школярів. Зокрема, це стосується волонтерства. У закладі діє 7 загонів. Для збору коштів на придбання аналізатора крові для дитячого відділення онкологічної лікарні було проведено ряд акцій: солодкий ярмарок ,виставка-продаж виробів учнів біля церкви св. Йосафата та церкви свв. Володимира і Ольги 14.10 , по класах стояли скриньки для благодійних внесків. Результат – зібрано та передано 7 тисяч гривень.

Учні закладу брали участь у флешмобі «Волонтерство – це…»

Волонтери піклуються про одиноких людей похилого віку. Звичайно, проводяться численні акції щодо відвідування сиротинців .

На канікулах за сприяння членів молодіжної громадсько-релігійної організації «Знамення» проводяться заняття з учнями початкових класів «Веселі канікули з Богом» .

Відвідують учні школи і сусідні дитячі садочки, пропонуючи вихованцям святкові імпрези .

Широку популярність здобули «Різдвяні зустрічі» .

Колектив закладу орієнтують на таку модель випускника:

- Людини – багатогранної особистості (розвиток інтелектуальної сфери, творчих здібностей, духовного світу);

- Громадянина (патріота, інтернаціоналіста, професіонала);

- Сім’янина (любов до близьких, до родини, до школи);

- Християнина (сучасне повернення до віри в Бога є не що інше, як повернення до природовідповідності. Без духовності не уявляємо моральності, справжнього патріотизму, справжньої демократії, справжнього особистого життя).

Духовне виховання – це процес безкінечний: тут не слід орієнтуватися на швидку віддачу, а на результати, які, можливо, не відразу яскраво помітні, але обов’язково будуть.