Про внесення змін та доповнень до наказу ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» від 12.03.2020 року №48 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»

25.05.2020   Administrator   Категорія: Безпека життєдіяльності

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

26   03    2020р.                                                                            №   55

Про внесення змін та доповнень до

наказу ТНВК «Школа-колегіум

Патріарха Йосифа Сліпого»

від 12.03.2020 року №48 «Про заходи

щодо запобігання поширенню коронавірусу

COVID-19»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та відповідного наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 18.03.2020 року №64-од, враховуючи «Методичні рекомендації щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу», затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 4 жовтня 2006 р. №359, листів Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року № 1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину», від 13.03.2020 №1/9-161 «Щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин», спільного листа Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17 березня 2020 року №1/9-162, №02-5/202 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» та наказу управління освіти і науки від 20.03.2020 № 93 Про внесення змін та доповнень до наказу управління освіти і науки від 12.03.2020 року №88 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Тернопільської міської територіальної громади.

НАКАЗУЮ:

1. Перевести педагогічних працівників:
    1. вчителів початкових класів, вчителів-предметників закладу на час карантину на роботу у дистанційному режимі (додаток 1);
    2. асистентів учителів Чайківську Оксану Володимирівну, Папінко Мар’яну Іванівну, Осадчук Ірину Богданівну, Рибачок Тамару Ігорівну, вихователів ГПД Стрілець Галину Йосафатівну, Ковальчук Оксану Володимирівну, практичного психолога Палій Ірину Михайлівну, логопеда Гнатишин Мар’яну Ярославівну, педагога-організатора Заверуху Тамару Михайлівну, бібліотекаря Соболікову Світлану Іванівну, керівників гуртків Чепіль Світлану Іванівну, Качало Андрія Мироновича на гнучкий режим роботи з метою виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічних, методичних тощо) (графік додається).

2. Відтермінувати засідання атестаційної комісії закладу.

3. Педагогічним працівникам:

3.1. при організації дистанційного навчання керуватись Положенням про дистанційне навчання, затверджено наказом МОН України від 25.04.2013 №466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за №703/23235 (із змінами).

3.2. під час здійснення дистанційного навчання дотримуватись вимог до обсягу домашніх завдань із метою перевантаження учнів;

3.3. виконання програм забезпечувати відповідно до навантаження та розкладу навчальних занять закладу;

3.4. фіксувати рівень навчальних досягнень учнів в індивідуальних журналах (у зручний для працівників спосіб).

1. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Суслі Ігорю Петровичу, Даценко Олександрі Іванівні, Панасюк Наталії Дмитрівні, Куцкір Світлані Владиславівні:
    1. надавати консультації з питань використання технологій дистанційного навчання, діагностики рівня навчальних досягнень здобувачів освіти;
    2.  провести інформування здобувачів освіти та працівників закладу щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
  2. Завгоспу школи Ботярку В.Б.:
    1. встановити гнучкий графік роботи технічного персоналу;
    2. забезпечити виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді в межах компетенції;
    3. забезпечити підтримання інженерних споруд, мереж, комунікацій, охорони у закладах освіти;
    4. посилити охоронний та контрольно-пропускний режим, не пропускати в будівлю закладу відвідувачів та/або працівників закладу без дозволу адміністрації та/або відповідно до затвердженого графіка роботи непедагогічних працівників.

6. Голові комісії з питань надзвичайних ситуацій Суслі Ігорю Петровичу, інженеру з охорони праці Пшеничному Андрію Андрійовичу забезпечити режим підвищеної готовності підсистем навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (із питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року №1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за №1623/29752.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.