Наказ про Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

13.10.2023   Administrator   Категорія: Бібліотека

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352)53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

___ _______2023 р.                                                                   № _______

Про проведення щорічного

Всеукраїнського місячника

шкільних бібліотек

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 року  № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» «Про виконання наказу МОН України від 12.08.2014 року № 931», з метою формування в здобувачів освіти компетентності вчитися впродовж життя, соціальної та громадянської компетентностей

НАКАЗУЮ:

1. Соболіковій Світлані Іванівні, бібліотекарю школи-колегіуму, забезпечити проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірювмайбутнєтвоє,Україно!» з 01 по 31 жовтня 2023 року.

2. Соболіковій Світлані Іванівні при проведенні заходів керуватися рекомендаціями щодо проведення у 2023 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек«Вірювмайбутнєтвоє,Україно!», розробленими Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського.

3. Класним керівникам 1-9 класів, І-ІІ курсів сприяти участі учнів у заходах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  під гаслом «Вірювмайбутнєтвоє,Україно!» (згідно з додатоком 1).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Куцкір Світлану Владиславівну.

Директор                                             Марія ГУЦАЛ

З наказом ознайомлені: ____________Світлана КУЦКІР«____» _________2023р.

__________Світлана СОБОЛІКОВА«____» _____2023р.

Класні керівники на нараді при директору_________________2023р.

до наказу ТНВК «Школа-колегіум

Патріарха Йосифа Сліпого»

від _____________ р. № ______

Заходи в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«Вірювмайбутнєтвоє,Україно!»

1. Уроки літератури рідного краю за участі письменників Тернопільщини в Центральній дитячій бібліотеці, бібліотеці для дорослих.

Куцкір С.В., Соболікова С.І.

Протягом місяця

1. Конкурс патріотичної поезії та прози «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених».

Куцкір С.В.

5-6 жовтня 2023р.

1. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?«Знавці зарубіжної літератури».

12 жовтня 2023р.

1. Буккросинг літератури патріотичної тематики: «Передай книжку другу».

Протягом місяця

1. Конкурс буктрейлерів(короткометражних відеороликів) «Моя улюблена книга».

Куцкір С.В.

Протягом місяця

1. Фестиваль авторських творів «Моя незламна Україна».

Пиріг О.І.

Жовтень 2023

1. Слайд-презентації:«Мандрівка в країну писемності», «Українськіпоети–захисникиВітчизни».

Шкільний парламент

1. жовтня 2023р.

1. історичні години: «Витоки української нації», «Основні періоди історії України», «Україна – минуле – сучасне – майбутнє»,«Нескорена та незламна Україна».

Вчителі історії

Протягом місяця

1. Години спілкування: «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», «Що я можу зробити для Батьківщини».

Протягом місяця

1. Години мужності: «Перемога в ім’я життя», «Збройні сили України – захисники і опора країни», «Тобі, Україно, на вірність присягаю».

Протягом місяця

1. Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» з поповнення фонду шкільної бібліотеки актуальною літературою патріотичного спрямування.

Шкільний парламент

Протягом місяця

1. Створення куточка пам’яті«У полум’ї боїв за Україну».

Протягом місяця

1. «Подарунок для героя» – майстер-класи зі створення патріотичних саморобок (ляльок-мотанок, оберегів, прикрас, витинанок, декупажу, аплікацій, оригамі, колажів, квілінгу, пап’є-маше тощо).

Осадчук І.Б.

Протягом місяця

1. Літературні ігри:«З історії української писемності», «Цікаві факти про українську мову», «Українські прислів’я та приказки», «З історії слів», «Країна мовних цікавинок».

Соболікова С.І.,

вчителі української мови