Наказ №69 від 30.05.2022р. "Про посилення контролю за порядком отримання благодійних внесків"

29.06.2022   Administrator   Категорія: Накази

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

30.05. 2022р.                                                                                     №69

Про посилення контролю

за порядком  отримання

благодійних  внесків

Відповідно до статті 53 Конституції України, статей 30, 79 Закону України «Про освіту», на виконання вимог Законів України  «Про запобігання корупції», «Про благодійну діяльність та благодійні організації», ч. 3 ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами та закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року №1222, згідно з наказом управління освіти і науки від 22.06.2020 №163 «Про посилення контролю за порядком отримання благодійних  внесків», з метою дотримання вимог чинного законодавства щодо благодійних внесків в закладі та запобіганню збору коштів з батьків або осіб, які їх замінюють

НАКАЗУЮ:
  1. Всім працівникам закладу неухильно виконувати вимоги чинного законодавства України щодо отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб. Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах та у безготівковій формі з обов’язковим оформленням відповідної бухгалтерської документації.
  2. Педагогічним працівникам закладу категорично заборонити незаконний збір коштів та матеріальних цінностей з учасників освітнього процесу.
  3. Куцкір Світлані Владиславівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, забезпечити  щорічний розгляд питання на засіданні Ради закладу :
    1. Про заборону примусового збору  коштів у вигляді благодійних внесків на утримання навчального закладу.
    2. Про створення благодійного фонду школи-колегіуму відповідно до чинного законодавства.
  4. Курочці Любові Іванівні, головному бухгалтеру, забезпечити:
    1. Розміщення на сайті ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» інформації про надходження та використання благодійних та бюджетних коштів на утримання та розвиток матеріально-технічної бази закладу.
    2. Щорічно інформувати про використання коштів на загальношкільній конференції.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                     Марія ГУЦАЛ

З наказом ознайомлені:  __________Світлана КУЦКІР «___»________2022р.

_________   Любов КУРОЧКА  «___»________2022р.

Працівники закладу на зборах колективу  _________________________