Про організацію та проведення національно -патріотичного виховання та Захист України

22.06.2022   Administrator   Категорія: Накази

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

__________2022р.                                                                         № _____

Про організацію та проведення

національно -патріотичного

виховання та Захист України

Згідно з Указом Президента України від 16 березня 2022р. № 143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України»,  листом ТОКІППО від 22.03.2022 р. № 01-02/229 «Захист України і військово-патріотичне виховання», листом управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 23.03.2022 № 235/04, відповідно до Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. №1443, виконання витягу з протоколу №2 засідання Ради національної безпеки і оборони України від 11.02.2022р., з метою розвитку національної свідомості, формування громадянської та соціальної компетентностей учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Працівникам ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» організувати:
    1. Участь у флешмобі «Залишаюсь в Україні».
    2. Волонтерську допомогу Збройним Силам України і територіальній обороні, біженцям з інших регіонів України, свою допомогу у сфері логістики.
    3. Допомогу у виготовленні маскувальних сіток, приготуванні продуктів харчування для Збройних Сил України.
    4. Неухильне виконання сигналів Державної служби надзвичайних ситуацій, правил цивільного захисту в час воєнного стану.
    5. Посильну допомогу в підготовці місць тимчасового укриття для учасників освітнього процесу закладу.
    6. Надання психологічної допомоги учням із внутрішньо переміщених сімей, створення їм ситуації дружби та психологічного комфорту.
  1. Пшеничному Андрію Андрійовичу, інженеру з охорони праці, провести роз'яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів, знаків та підозрілих осіб.
  2. Куцкір Світлані Владиславівні, відповідальній за національно-патріотичне виховання, забезпечити:
    1. Проведення загальнодержавної хвилини мовчання у закладі щоденно о 9 годині 00 хвилин.
    2.  Проведення акції «Малюнок солдату», написання патріотичних дописів, віршів у соціальних мережах.
    3. Створення мотивуючих патріотичних та історичних відеороликів.
    4. Участь здобувачів освіти в обласній акції «З Богом у серці, з вірою в Україну. Наблизимо перемогу разом».
  3. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

Директор                                                     Марія ГУЦАЛ

З наказом ознайомлені: _________Світлана КУЦКІР «___»________2022р.

_________Андрій ПШЕНИЧНИЙ «___»_______2022р.

Працівники закладу на зборах колективу «___»________2022р.