Про заходи безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в період літніх канікул у 2022 році

21.06.2022   Administrator   Категорія: Накази

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

_____ __________ 2022 р.                                                                                № _______

Про           заходи       безпеки

життєдіяльності      учасників

освітнього процесу в період

літніх канікул у 2022 році

На виконання Закону України «Про освіту», «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 22.03.2001 № 270 в редакції від 26.09.2020, «Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 26.12.2017 №1669, керуючись Законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», згідно з листом управління освіти і науки Тернопільської військової адміністрації від 03.06.2022  № 03-18/1063-99,  листом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2022 № 1/5895-22 «Про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул», з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я здобувачів освіти, здійснення заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, попередження надзвичайних ситуацій під час літніх канікул; формування здоров’язберігаючої, соціальної компетентностей учнів

НАКАЗУЮ:

1. Класним керівникам 1-9 класів, І курсу:

1.1.  Провести  інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу щодо дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки

дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки у громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури, правил поводження на річках та водоймах, дій у випадках надзвичайних ситуацій, з надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків тощо за відповідними інструкціями з реєстрацією в журналах.

1.2. Організувати проведення батьківських зборів з питань охорони життя і здоров’я дітей під час літніх канікул 2022р.

1.3. Інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу провести  дистанційно.

1.4. У випадку нещасного випадку з учнями терміново інформувати Пшеничного Андрія Андрійовича.

2. Пшеничному Андрію Андрійовичу, інженеру з охорони праці:

2.1.  Розмістити на стенді «Бережи здоров’я», сайті закладу інформаційні матеріали, пам’ятки щодо правил безпеки життєдіяльності на період літніх канікул 2022.

2.2. Забезпечити контроль за дотриманням режиму в закладах освіти на період літніх канікул, проведення позапланових інструктажів зі сторожами та черговими щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, а також збереження майна.

2.3. Про кожний нещасний випадок терміново інформувати управління освіти і науки.

3.  Вчителям фізкультури Зелінці Ірині Миколаївні, Федунцю Володимиру Івановичу:

3.1. Забезпечити  участь у проєкті «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), який об’єднав Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Junior», ГО «UkraineActive», Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Українсько-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я», ГО «U-sport», спортивні федерації за підтримки Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ.

3.2. Організувати фізкультурно-оздоровчі заняття та заходи для дітей різного віку.

3.3. Популяризувати серед здобувачів освіти та їх батьків доступні заняття і заходи.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                     Марія ГУЦАЛ

З наказом ознайомлені: ________ Андрій ПШЕНИЧНИЙ «___»________2022р.

___________ Ірина ЗЕЛІНКА    «___»__________2022р.

________Володимир ФЕДУНЕЦЬ «___»________2022р.

Класні керівники на нараді при директору_______________________