Не забуваймо про безпеку на залізниці!

14.02.2022   Administrator   Категорія: Новини

Шановні батьки!!!

Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» глибоко стурбована стрімким зростанням кількості випадків  травмувань дітей та підлітків на об’єктах залізничної інфраструктури.

Серед їх причин  найчастішими є такі:

• ходіння по коліях та перехід колії в неналежних місцях;
  • перетин залізничних переїздів на заборонний сигнал світлової та звукової сигналізації;
  • ходіння по коліях у навушниках чи з іншими засобами, які знижують рівень уважності;
  • спроби сфотографуватися на рухомому складі, на опорах мостів, в інших небезпечних місцях.

В нашому закладі регулярно проводяться уроки та бесіди щодо дотримання техніки безпеки, зокрема на залізничних станціях. Але, ми просимо й Вас, дорогі батьки, регулярно нагадувати дітям про те, що від їхньої пильності, знань та вмінь залежить безпека їхнього життя та життя оточуючих.

З повагою адміністрація

ТНВК «Школа-колегіум