Відбулася зустріч Почесного консула Литви із директоркою Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосипа Сліпого"

11.10.2021   Administrator   Категорія: Новини

Відбулася зустріч Почесного консула Литви у місті Тенопіль та Тенопільській області Ярослава Візняка із директоркою Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосипа Сліпого" пані Марією Гуцал, начальником управління стратегічного розвитку міста Тернопіль Юрієм Дейнекою та заступником начальника управління стратегічного розвитку міста - начальником відділу міжнародного співробітництва і туризму Володимиром Кашицьким.

Справа у тім, що 2 тернопільські школи уже працюють у інформаційній системі «Моя школа» (електронний щоденник та журнал) компанії Nevda. Тому зараз є вже певні напрацювання щодо можливості візиту представників цих шкіл до Литви, аби ознайомитися із роботою цієї інформаційної системи у литовських школах. Крім того, мова йшла щодо налагодження співпраці, обміну досвідом, спільних проектів та напрацювань між школами Тернополя та Литви.