Сучасна Хімія

13.10.2023   Administrator   Категорія: Шкільний громадський проєкт

Номер та назва навчального закладу

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум Патріарха Йосифа  Сліпого»

Ідентифікаційний номер проєкту

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

Інформація про автора/ку проєкту:

Ім’я та Прізвище автора/ки

або представника від команди

Дорчак Софія

Клас навчального закладу:

9-Б клас

Контактний № тел.

Підпис

Дорчак Софія

Ім’я та Прізвища учасників команди проєкту

ФедакТетяна, ГойдаНадія,КапрянАдріана

1.Назва проєкту (не більше 15 слів):Сучасна хімія

2. ПІБ автора/ки або команди авторів проєкту:Дорчак Софія Михайлівна                                                                                        3.  Тематика проєкту:освіта

4. Місце реалізації проєкту (територія навчального закладу, приміщення, кабінет):

кабінет № 12 ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

5. Потреби яких учнів задовольняє проєкт (основні групи учнів, які зможуть користуватися результатами проекту, як ними буде використовуватись проєкт, які зміни відбудуться завдяки користуванню реалізованим проєктом): учнів 7-9 класів, І-ІІ курсів

6. Часові рамки впровадження проєкту (скільки часу потрібно для реалізації):

березень-червень 2024р.

7. Опис проекту(проблема, на вирішення  якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя навчального закладу.Вважається, що хімія забезпечує зв’язок фізики з біологією та географією, об’єднуючи всі науки природничо-математичного циклу в єдине ціле. Знання з хімії потрібні не лише майбутнім медикам. Шкільний курс хімії — потужна основа для побудови кар’єри в галузі освіти, високих технологій та інновацій, інженерії, архітектури тощо. Дослідження в цій галузі допомагають покращити якість життя людства, розв’язати його головні проблеми: продовольчу, енергетичну й екологічну. Саме хімічна промисловість забезпечує нас ліками, будівельними матеріалами, синтетичними тканинами, фарбами, пальним і відіграє велику роль у розвитку сільського господарства, вдосконалюючи мінеральні добрива та засоби захисту рослин. Застаріле обладнання кабінету хімії не здатне зацікавити жодного сучасного школяра. Користь від оновлення шкільного обладнання очевидна. Сучасний кабінет хімії - це інноваційне освітнє середовище з широкими можливостями, що нагадує лабораторію чи науково-дослідний центр. Призначення навчальних моделей та наборів -  допомогти учням ознайомитися з різними речовинами, наочно побачити їх будову, склад, характеристики, відмінності. Комп’ютер, проєктор, мультимедійний екран дозволяють використовувати сучасні технології та програмне забезпечення в освітньому процесі.

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту (всі складові проєкту та їх орієнтовна вартість)

Найменування товарів(робіт, послуг)

Вартість, грн.

Мультимедійний  екран