ШГБ № 3 Кафе «Зустріч поколінь»

12.10.2021   Administrator   Категорія: Шкільний громадський проєкт

Номер та назва навчального закладу

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Школа-колегіум Патріарха Йосифа  Сліпого»

Ідентифікаційний номер проєкту

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

Інформація про автора/ку проєкту:

Ім’я та Прізвище автора/ки

або представника від команди

Лада Бессарабова

Клас навчального закладу:

І курс (10 клас)

Контактний № тел.

+380951973127

Підпис

Бессарабова Лада

Ім’я та Прізвища учасників команди проєкту

Пиптик Володимир

Порохняк Тарас

1. Назва проєкту (не більше 15 слів) Кафе «Зустріч поколінь»

2. ПІБ автора/ки або команди авторів проєкту:  Бессарабова Лада

3.  Тематика проєкту: Дозвілля

4. Місце реалізації проєкту: шкільна їдальня у ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

5. Потреби яких учнів задовольняє проєкт (основні групи учнів, які зможуть користуватися результатами проекту, як ними буде використовуватись проєкт, які зміни відбудуться завдяки користуванню реалізованим проєктом):  учнів 1-9 класів, І-ІІ курсів

6. Часові рамки впровадження проєкту (скільки часу потрібно для реалізації):лютий – серпень 2022р.

7. Опис проєкту(проблема, на вирішення  якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя навчального закладу.

Ні в кого  не виникає сумнівів, що в шкільній їдальні головне збалансоване меню. Проте  дизайн приміщення, де ти споживаєш  їжу, також важливий. Приємніо усвідомлювати, що в твоїй школі є  кафе, в якому хочеться проводити час.

Ми пропонуємо розділити приміщення їдальні на дві зони: для початкової школи (нам знадобляться столи і стільці) та для старшої школи  (довга стільниця  та високі стільці біля вікна).

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту (всі складові проєкту та їх орієнтовна вартість)

Найменування товарів(робіт, послуг)

Вартість, грн.