ШГБ №1 Кінозал «Післясмак»

12.10.2021   Administrator   Категорія: Шкільний громадський проєкт

Номер та назва навчального закладу

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Школа-колегіум Патріарха Йосифа  Сліпого»

Ідентифікаційний номер проєкту

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

Інформація про автора/ку проєкту:

Ім’я та Прізвище автора/ки

або представника від команди

Вікторія Буряк

Клас навчального закладу:

9-А клас

Контактний № тел.

Підпис

Буряк Вікторія

Ім’я та Прізвища учасників команди проєкту

Максим Кіш

Савченко Катерина

1. Назва проєкту (не більше 15 слів) Кінозал «Післясмак»

2. ПІБ автора/ки або команди авторів проєкту: Буряк Вікторія

3.  Тематика проєкту: Культура. Дозвілля.

4. Місце реалізації проєкту кабінет 19 ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

5. Потреби яких учнів задовольняє проєкт (основні групи учнів, які зможуть користуватися результатами проекту, як ними буде використовуватись проєкт, які зміни відбудуться завдяки користуванню реалізованим проєктом):  учнів 1-9 класів, І-ІІ курсів

6. Часові рамки впровадження проєкту (скільки часу потрібно для реалізації):лютий – серпень 2022р.

7. Опис проєкту(проблема, на вирішення  якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя навчального закладу). Вже 5 років пройшло з того часу, як президент ШУП Анастасія Жіденкова започаткувала «Вечір кіно». А «післясмак»   залишився. Тому члени шкільного парламенту проводять такі вечори щороку.

Також учителі використовують демонстрацію навчальних фільмів. Проте перегляд на маленькому екрані та з неякісним звуком не дає повноцінного ефекту. Щоб залишався приємний післясмак, пропонуємо створити кінозал.

Реалізація даного проєкту сприятиме задоволенню потреб учнівської спільноти в частині організації  дозвілля та відпочинку,  спрямованих  на  покращення  процесу соціалізації здобувачів освіти, формуванню культурної компетентності. Кінозал – це також додатковий простір для організації інтелектуальних турнірів, семінарів, форумів,  заходів громадського та просвітницького спрямування.

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту (всі складові проєкту та їх орієнтовна вартість)

Найменування товарів(робіт, послуг)

Вартість, грн.

Комплект домашнього кінотеатру