ШГБ №2 "Комфорт у дрібницях"

12.10.2021   Administrator   Категорія: Шкільний громадський проєкт

Номер та назва навчального закладу

Тернопільський навчально-виховний комплекс  «Школа-колегіум Патріарха Йосифа  Сліпого»

Ідентифікаційний номер проєкту

ВСІ ПУНКТИ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!

Інформація про автора/ку проєкту:

Ім’я та Прізвище автора/ки

або представника від команди

Андрій Барський

Клас навчального закладу:

8-Б клас

Контактний № тел.

+380974200110

Підпис

Барський Андрій

Ім’я та Прізвища учасників команди проєкту

Гаврилюк Аліна

Буряк Віктор

1. Назва проєкту (не більше 15 слів) Комфорт у дрібницях

2. ПІБ автора/ки або команди авторів проєкту:  Андрій Барський

3.  Тематика проєкту: Спорт

4. Місце реалізації проєкту: роздягальні у спортзалі ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

5. Потреби яких учнів задовольняє проєкт (основні групи учнів, які зможуть користуватися результатами проекту, як ними буде використовуватись проєкт, які зміни відбудуться завдяки користуванню реалізованим проєктом):  учнів 1-9 класів, І-ІІ курсів

6. Часові рамки впровадження проєкту (скільки часу потрібно для реалізації):лютий – серпень 2022р.

7. Опис проєкту(проблема, на вирішення  якої він спрямований; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким чином його реалізація вплине на подальше життя навчального закладу.

Проєкт спрямований на оновлення роздягальнь для дівчат і хлопців у спортивній залі. Заміна лавок, встановлення індивідуальних локерів, оновлення та дизайн вказаних кімнат. Учні зможуть безпечно залишати свої речі.

8. Орієнтовна вартість (кошторис) проєкту (всі складові проєкту та їх орієнтовна вартість)

Найменування товарів(робіт, послуг)

Вартість, грн.