Наказ про проведення чергової атестації у 2024 році

26.11.2023   Administrator   Категорія: Атестація педагогічних працівників

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

__10_ __жовтня__ 2023                                                                             № _________

Про проведення чергової атестації

педагогічних працівників у 2024році

Відповідно до частини п’ятої статті Закону України «Про освіту», частини першої статті 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись Типовим положення про атестацію педагогічних працівників, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985, затвердженим наказом МОН України від 09.09.2022 № 805, наказом Тернопільського НВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» від 04.09.2023 року № 190 «Про створення атестаційної комісії на 2023/2024 н.р.», рішенням засідання атестаційної комісії закладу від 09.10.2023 р. №1, та з метою стимулювання безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки педагогічних працівників закладу, які атестуються у черговому порядку у 2024 році, у такому складі:

Куцкір Світлана Владиславівна, вчитель зарубіжної літератури;

Панасюк Наталія Дмитрівна, вчитель математики;

Зажерей Галина Андріївна – вчитель математики;

Осадчук Леся Богданівна – вчитель географії;

Савка Оксана Зіновіївна – вчитель біології;

П’ятничка Ірина Володимирівна – вчитель початкових класів;

Мушак Ірина Іванівна - вчитель початкових класів.

2. Затвердити графік проведення засідань атестаційної комісії (додаток 1).

3. Затвердити строки проведення атестації педагогічних працівників.

П І Б

грудень-

січень

березень

4. Учителі, які атестуються у 2024 році, можуть подати документи що, на їх думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення, в паперовій формі або в електронній формі на адресу закладу [email protected].

5. Закріпити за вивченням практичного досвіду роботи учителів, що атестуються, членів атестаційної комісії для належного оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників:

5.1. Голову атестаційної комісії Гуцал Марію Богданівну за вчителями Куцкір С.В. і Панасюк Н.Д.

5.2. Члена атестаційної комісії, заступника директора з навчально-виховної роботи Панасюк Наталію Дмитрівну за вчителями Зажерей Г.А. і Осадчук Л.Б.

5.3. Члена атестаційної комісії, заступника директора з навчально-виховної роботи Даценко Олександру Іванівну за вчителями П’ятничкою І.В. і Мушак І.І.

5.4. Члена атестаційної комісії, заступника директора з навчально-виховної роботи Куцкір Світлану Владиславівну за вчителем Савкою О.З.

6. Атестаційній комісії завершити розгляд атестаційних матеріалів педагогічних працівників до 01.03.2024р.

7. Перенести атестацію асистента вчителя в інклюзивному класі Машталер Віри Орестівни на 2025 рік у зв’язку з переведенням 01 вересня 2023 року з посади вчителя початкових класів на посаду асистента вчителя.

8. Головному бухгалтеру Курочці Любові Іванівні зберегти асистенту вчителя Машталер Вірі Орестівні присвоєні за результатами останньої атестації 03.04.2019 року кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший вчитель» у міжатестаційний період до чергової атестації у 2025 році.

9. Секретарю атестаційної комісії Панасюк Наталії Дмитрівні даний наказ оприлюднити на сайті закладу до 13.10.2023 року.

10. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                             Марія ГУЦАЛ

З наказом ознайомлені:   ____________ Наталія ПАНАСЮК  «___»_________2023 р.

__________Олександра ДАЦЕНКО  «___»_________2023 р.

___________Світлана КУЦКІР         «___»_________2023 р.

___________Віра МАШТАЛЕР         «___»_________2023 р.

____________ Любов КУРОЧКА       "____" ________ 2023 р.

до наказу ТНВК «Школа-колегіум

Патріарха Йосифа Сліпого»

№______ від 10.10.2023 р.

Затверджено

Протокол засідання атестаційної

комісії ТНВК «Школа-колегіум

Патріарха Йосифа Сліпого»

09.10.2023  №1

Графік роботи атестаційної комісії  у 2023-2024 н.р.

засідання

1.

Затвердження списків педагогічних працівників, які атестуються у черговому порядку у 2024 р.

Затвердження графіка проведення засідань атестаційної комісії.

Затвердження строків проведення атестації педагогічних працівників.

Закріплення членів комісії за педагогічними працівниками, які атестуються, для здійснення контролю і надання практичної допомоги під час атестації

09 жовтня

2.

Затвердження списків учителів, які атестуються позачергово у 2024 році (у разі потреби)