Освячення пам’ятного знаку Янгола-охоронця.

03.01.2018   Administrator

14 вересня в дендрарії ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» відбулося освячення пам’ятного знаку Янгола-охоронця. З подячними та привітальними словами виступили директор школи-колегіуму п. Марія Гуцал, ідейний натхненник та виконавець, директор ГО «Екоальянс», п. Олександр Філь та аспірант географічного факультету ТНПУ ім. Володимира Гнатюка – Ігор Кузик. Були присутні також учні, вчителі, родина пана Олександра, інспектор Управління освіти і науки м. Тернополя Олена Іванівна П’ятночко, начальник Управління житлово-комунального господарства м. Тернополя Олег Іванович Соколовський, депутат міськради Андрій Шкула та вчителі Основ християнської етики. Освятили Янгола-охоронця о. Василь Шафран та духівник закладу о. Володимир Демчук.