День закладу

07.03.2018   Administrator   Категорія: Шкільні свята

06 березня в ТНВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" відбулося свято "День закладу".

1-2 уроки – учні та вчителі провели за звичним розкладом.Після 1-го уроку була зроблена виставка стінгазет  під назвою «… бо гарний в нас дороговказ, просвічує нам шлях сам Йосиф Патріарх". Після 2-го уроку – виставка дитячих робіт «Сила і натхнення нам даються від Творця». На з уроці - виховна година, яку проводив класний керівник. Кілька класів мали екскурсію музейною залою "Взірець служіння Богові й Україні". В 11.30 год. отцем духівником та отцями, які прибули на свято була відправлена Божественна Літургія у храмі свв. Володимира та Ольги. О 13.00 год. розпочалася урочиста імпреза «Боже слово живе і діяльне».