На урок запрошують батьки

05.03.2021   Administrator   Категорія: Співпраця

Традиційно в День закладу були проведені уроки «Запрошують батьки». Цьогоріч це були різні предмети та різноманітні теми. Наприклад, другокурсники стали учасниками заняття з елементами тренінгу «Клімат змінюється – час діяти», підготовленого та проведеного мамою однокласниці Каменярською Л.Р.; учні 5-Б класу випробували свої сили в математичному квесті та проявили неабияку креативність під час майстер-класу по розпису пряників (батьки – Смітюх І.Є., Садівник О.Г., Киндибалюк Н.М.); мама Ярема О.В. ініціювала проведення квесту «У пошуках скарбів» та виготовлення «баночки мрій» для учнів 3-Б класу; цікавою та актуальною для здобувачів освіти була тема «Психологічний портрет учнів. Допомога психології у визначенні майбутнього», запропонована мамою учениці 9-А Цимбали Марти Юлією Ігорівною; батьки Климишин Н.М., Задорожна О.І., Бацула Н.П. провели урок дизайну і технологій для учнів 1-Б класу; не залишили байдужими форми роботи, цікаві завдання на уроці інформатики від мами Лещук С.О. (5-А); посестра Шамрик О.І. захопила учнів 8-Б класу роздумами, практичними заняттями по темі «Лідерство. Формування класного колективу»; Пендрак В.Ю., батько учениці 1-А, провів урок «Я досліджую світ» на тему: «Світ професій. Особливості роботи рятувальників»; семикласники мали змогу стати учасниками духовної зустрічі з о. Андрієм Пиптиком, батьком учениці 7-Б, «Сенс життя християнина», а другокласники з о. Андрієм розмірковували на тему «Любов у нашому житті».