Проведені заходи за перше півріччя.

08.02.2022   Administrator   Категорія: Соціально-психологічна служба

ВЕРЕСЕНЬ
В рамках супроводу адаптації дітей до навчання в школі було проведено діагностику готовності до школи "Тест Керна-Йірасика" для учнів 1-х класів. За результатами були надані індивідуальні консультації  для вчителів і батьків.

ЖОВТЕНЬ
З метою виявлення наскільки дітям комфортно в школі та їхніх класах здійснено анкетування учнів 1-9 класів та 1 і 2 курсів на тему: "Ставлення учнів до школи та свого класу"
Результати оприлюднені на педагогічній раді.

ЖОВТЕНЬ, ГРУДЕНЬ.
Щоб уберегти дітей від різних видів небезпек, які існують у соціальних мережах проведено профілактичні бусіди для учнів 6-х  та 7-х класів на теми:
 -"Медіаграмотність, безпека в мережі інтернет".
- "Я знаю, як спілкуватись в інтернеті, не ведусь".

ЛИСТОПАД, ГРУДЕНЬ.
З метою запобігти виникненню булігну в учнівському середовищі,  проведено ряд профілактичних бесід для учнів 6-х класів, де обговорювались такі основні питання:
-Як боротись з булінгом: поради для дітей!
-як запобігти булінгу: поради для свідків.

ГРУДЕНЬ.
Щоб донести до дітей сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватись учасники освітнього процесу під час навчання, щоб забезпечити довіру до результатів навчання, проведено відеолекторій для учнів 9-х класів на тему: "Академічна доброчесність".