#дбаємопроздоровяразом

21.03.2024   Administrator   Категорія: Соціально-психологічна служба

В рамках реалізації проекту "Посилення антитютюнових заходів в Україні" та реалізації стратегій "Про запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів в Тернопільській області на 2023-2026рр." та "Реформування шкільного харчування на 2024-2027рр." проведено інформаційно-просвітницький захід серед школярів та викладацького складу в Тернопільському навчально-виховному комплексі "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" Тернопільської міської ради Тернопільської області.
Паламар Олена - лікарка-епідеміологиня відділу епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України» розповіла учням восьмих класів про ризики для здоров’я пов’язані із використанням електронних сигарет, особливо на організм дітей та підлітків, міфи та факти про електронні сигарети та наголосила щодо необхідності вибору здорового способу життя.
У свою ж чергу, Марія Петришин - помічниця лікаря-епідеміолога відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» провела інформаційний захід серед учнів 3-4 класів а саме:
основні принципи здорового харчування;
негативний влив нездорового харчування на організм;
уявлення про корисну їжу (білки, жири, вуглеводи, вітаміни);
навички культури і гігієни правильного харчування;
вміння вибирати корисні продукти.
Окрім цього, діти активно спілкувались на тему гігієни зору, як правильно облаштувати своє робоче місце, правильного зорового навантаження тощо.