Форми здобуття загальної середньої освіти у ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

03.02.2020   Administrator   Категорія: Для батьків

Відповідно до статті 9 Закону про освіту  формами здобуття освіти в закладі є:

  • інституційна (очна (денна));
  • індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).​
Очна ( денна)

Форма здобуття освіти - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі. 

Екстернатна

Форма здобуття освіти ( екстернат ) - це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.

Сімейна ( домашня)

Форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної ( дошкільної, повної загальної середньої ) та / або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

Педагогічний патронаж

Це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.