Наказ "Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу"

31.03.2021   Administrator   Категорія: Майбутнім першокласникам

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21  код ЄДРПОУ 37894481

26   03   2021р.                                                                                    № 49

Про порядок організації та проведення електронного

зарахування дітей до першого класу

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 3, 13, 30 та 66 Закону України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 та 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 24.03.2021 № 212 «Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради», наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 24.03.2021р. № 90 «Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти», з метою забезпечення прозорості, відкритості, запровадження єдиного підходу до зарахування дітей до першого класу закладу

НАКАЗУЮ:

1.Наказ від 28.02.2020 № 40 «Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладу» вважати таким, що втратив чинність.

2.Запровадити з 01.04.2021 електронну систему зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти з використанням порталу SCHOOL.ISUO.ORG.

3.Призначити відповідальних осіб за організоване проведення електронного   зарахування дітей до першого класу закладу:

Даценко Олександру Іванівну – заступника директора

Головатюк Юлію Миколаївну – секретар,  особа-Адміністратор, яка буде   здійснювати безпосередню електронну реєстрацію в закладі.

4.Заступнику директора Даценко Олександрі Іванівні,  адміністратору

Головатюк Юлії Миколаївні:

4.1.Здійснювати набір і зарахування дітей до першого класу, починаючи з 2021 року, згідно з електронною чергою в системі ІСУО через портал https://SCHOOL.ISUO.ORG відповідно до Порядку організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти, що додається.

4.2.До 01.04.2021 розмістити на вебсайті та інформаційному стенді закладу інформацію про:

4.2.1.Проведення з 2021 року електронного зарахування дітей до першого класу з використанням порталу SCHOOL.ISUO.ORG, порядку та термінів його проведення, переліку необхідних документів відповідно до вимог Порядку.

4.2.2.Територію обслуговування закладу згідно з рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 17.03.2021 № 193 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2021 - 2022 навчальний рік».

5.Затвердити графік прийому документів для зарахування дітей до першого класу (Додаток 1).

6.Секретарю школи Головатюк Юлії Миколаївні:

6.1.Оприлюднити даний наказ на сайті закладу.

6.2.Здійснювати прийом громадян за завчасно оприлюдненим на сайті школи та на інформаційному стенді графіком; забезпечити дотримання правил соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту (маски, рукавички).

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                   Гуцал М.Б.