ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

08.04.2020   Administrator   Категорія: Дистанційне навчання

Відповідно до  листа Міністерства освіти і науки України від 03.04.2020 року № 522/04 «Щодо організованого завершення  2019/22020 навчального року та зарахування до закладів загальної  середньої освіти»  прийом документів для зарахування учнiв до 1-х класів розпочнеться після припинення карантину (скасування обмежувальних карантинних заходів).

Електронне зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради відбувається після попередньої електронної реєстрації дитини. Доводимо до відома батьків, що продовжує здійснюватися електронна реєстрація та електронне зарахування дітей на 2020/2021 н.р.  інструкція для реєстрації дитини у школу доступна ТУТ.

Нагадаємо, що довідку форми 086-1/о дітям у школу видаватиме дільничний педіатр.