Наказ про перехід на дистанційну форму навчання

15.01.2021   Administrator   Категорія: Дистанційне навчання

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21 код ЄДРПОУ 37894481

11.01. 2021                                                                                               № _________

Про перехід на дистанційну

форму навчання

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», Методичних рекомендацій МОНУ від 31.08.2020р. № 1/9-495 «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 н.р.», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗУ від 25.09.2020 №2205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2020 за №1111/35394, та з метою попередження епідемії вірусних інфекцій

НАКАЗУЮ:

1. Перевести освітній процес в закладі з 11.01.2021 по 24.01.2021 року на дистанційну форму навчання.
  2. Класним керівникам 1-9 класів, І-ІІ курсів:

2.1. Попередити здобувачів освіти та їхніх батьків про зміну режиму роботи закладу.

2.2. Взяти під контроль створення навчальних місць та дистанційне навчання учнів.

2.3. Провести бесіди про дотримання протиепідемічних заходів.

3. Учителям школи-колегіуму забезпечити:

3.1. Навчання в дистанційному режимі згідно з розкладом уроків на 2020-2021 навчальний рік з використанням сервісів Google Meet для проведення відеоуроків відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, Google Classroom для взаємодії з учасниками освітнього процесу.

3.2. Дотримання єдиного навчального сервісу GoogleMeet і моделі комунікації.

3.3. У класному журналі зазначати режим проведення (синхронний, асинхронний) конкретного навчального заняття.

3.4. Контролювати відвідування учнями занять.

3.5. Заняття з ученицею І курсу Миронюк Русланою, яка навчається на індивідуальній формі, проводити в дистанційному режимі згідно з розкладом уроків на 2020-2021 навчальний рік з використанням інструментів Google Meet і Classroom відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

4. Вихователям ГПД Федунець Надії Богданівні, Стрілець Галині Йосафатівні відповідно до Режиму роботи проводити бесіди, самопідготовку, заняття за інтересами, дотримуючись Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

5. Логопеду Гнатишин Мар’яні Ярославівні, психологу Палій Ірині Михайлівні проводити корекційно-розвиткові заняття онлайн відповідно до графіка, затвердженого директором.

6. Педагогу-організатору Заверусі Тетяні Михайлівні забезпечити проведення заходів відповідно до плану роботи закладу на січень 2021р., участь у заходах всіх рівнів, використовуючи технології дистанційного навчання з дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

7. Керівникам гуртків з 11.01.2021 по 24.01.2021 року заняття не проводити.

8. Асистентам учителів Федунець Надії Богданівні, Бацулі Наталі Петрівні, Папінко Мар’яні Іванівні, Рибачок Тамарі Ігорівні:

8.1. Надавати здобувачам освіти з особливими освітніми потребами допомогу в освоєнні програмового матеріалу в асинхронному режимі.

8.2. Координувати дистанційне навчання з батьками дитини, попереджати про зміни розкладу чи структури навчального року (при потребі).

8.3. Асистувати учителю під час проведення дистанційних занять.

8.4. Надавати учням та їх батькам рекомендації щодо дотримання норм при використанні комп’ютерної техніки.

9. Заступникам директора Суслі Ігорю Петровичу, Даценко Олександрі Іванівні, Куцкір Світлані Владиславівні, Панасюк Наталі Дмитрівні:

9.1. Здійснювати контроль за виконанням освітніх програм.

9.2. Надавати методичну допомогу педагогічним працівникам під час здійснення освітньої діяльності.

9.3. Здійснювати особистий контроль за внесенням змін до календарно-тематичного планування та за необхідності ущільнення навчального матеріалу.

10. Всім учасникам освітнього процесу (працівникам школи, учням) дотримуватись виконання Протиепідемічних заходів у закладі освіти на період

карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                  М.Гуцал

З наказом ознайомлені: ____________ І.П.Сусла             «____»________ 2021р.

____________ О.І.Даценко       «____»________ 2021р.

____________ Н.Д.Панасюк       «____»________ 2021р.

____________ С.В.Куцкір           «____»________ 2021р.

____________ Н.Б.Федунець      «____»________ 2021р.

____________Г.Й.Стрілець        «____»________ 2021р.

____________Т.М.Заверуха      «____»________ 2021р.

____________ Н.П.Бацула         «____»________ 2021р.

____________М.І.Папінко      «____»________ 2021р.

____________Т.І.Рибачок        «____»________ 2021р.

____________І.М.Палій          «____»________ 2021р.

____________ М.Я.Гнатишин     «____»________ 2021р.