Продовжуємо допомагати ЗСУ!

13.09.2023   Administrator   Категорія: Волонтерство

Ще у квітні в школі-колегіумі відбувся благодійний ярмарок, виручені кошти з якого були спрямовані на ремонтно-технічне обслуговування позашляховика для 2 роти 2 стрілецького батальйону 67 ОМБр. Сьогодні машина в строю й допомагає воїнам виконувати бойові завдання на фронті.
Сьогодні ж учні мали змогу зустрітися з військовим та волонтером на псевдо DIABLO, поставити йому свої запитання й почути важливі настанови від захисника. Під час зустрічі було передано 10 000 грн, які вдалося зібрати під час акції «Донат на ЗСУ», проведеної в рамках Дня знань 1 вересня. Кошти було спрямовано на купівлю двох дронів DJI Mavic 3, на які 2 рота 2 стрілецького батальйону 67 ОМБр зараз проводить збір.
Дякуємо всім учням, батькам та вчителям, які регулярно долучаються до допомоги армії. Разом до перемоги!