Акція "Смілива гривня"
27.11.2023 Administrator Категорія: Волонтерство
Щодня українці безстрашно чинять спротив окупантам. Кожен та кожна мають змогу докласти власних зусиль на підтримку захисників, на підтримку України. Завдання кожного із нас - продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та допомагати ЗСУ. А це і участь у акції "Смілива гривня" (на потреби армії передано 4 163 грн.), і збір теплих пледів (передано захисникам 67 бригади, а також у реабілітаційний центр для військових у Заліщиках), і акція "Окопні свічки", і виготовлення листівок та сувенірів (для воїнів 67, 33 бригад).
Об'єднаємо зусилля заради майбутнього нашої країни!
Слава Україні!!!
![На зображенні може бути: мереживо та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/403907295_1769392953526057_8809584153041680652_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=CPwDmo3c01QAX-tkv7l&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCgvJLDadyFv1L7wDMH_kLBdVs5kphqiJcpV2Ys2OF5RA&oe=6568B395)