Вибори президента шкільного парламенту.

13.09.2024   Administrator   Категорія: Учнівське самоврядування

9 вересня у школі-колегіумі відбулися вибори президента шкільного парламенту. Кандидати ( Федак Тетяна - учениця І курсу, Коростинський Максим - учень ІІ курсу, Огірок Вадим - учень 9-Б класу) презентували свої програми.
Боротьба була настільки напружена, що вирішили провести таємне голосування.
Переможцем запеклої передвиборчої кампанії став Коростинський Максим.
Щиро вітаємо всіх учасників цьогорічного оновленого шкільного парламенту. Бачимо у вас велике захоплення і бажання працювати. Бажаємо активного і впевненого старту, позитивних результатів і високих досягнень у діяльності, креативних ідей і блискучих думок, постійного натхнення і невичерпного ентузіазму!
Хай цей рік буде для нас та усієї шкільної спільноти мирним, спокійним, Благословенним та Переможним! Творчої наснаги, цікавих ідей та задоволення від того, що будете робити!!!
Слава Україні
На зображенні може бути: 5 людей