План виховної роботи на жовтень

14.10.2024   Administrator   Категорія: План роботи

План виховної роботи на жовтень

01-04.10 – Урок Мужності «Герої рідного краю»

01.10 – шкільний етапконкурсу «Свята Покрова» під гаслом «Честь і слава відважним!», номінація «Образотворче мистецтво»

03.10 – шкільний етапконкурсу «Свята Покрова» під гаслом «Честь і слава відважним!», номінація «Патріотична проза і поезія»

03.10-10.10VМіжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

04.10День учнівського самоврядування

04.10 – святкова імпреза «Я славлю вчителя ім’я»

09.10тренінг для учнів І-ІІ курсів «Психологічна стійкість. Критичне мислення» за участі інструкторів УАВС Товариства Червоного Хреста

12.10 – участь у Чемпіонаті м. Тернополя серед юнаків зі спортивного орієнтування «Золота осінь – 2024»

15.10– шкільний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» згідно напрямків:

• Із батьківської криниці
  • Духовна спадщина мого роду
  • Геологічними стежками України
  • Географія рідного краю
  • Козацькому роду нема переводу
  • З попелу забуття

16.10 – проєкт «Шоломи віртуальної реальності»

25.10 – Всеукраїнський радіодиктант  національної єдності

Жовтень - Шкільний DOCU/ТИЖДЕНЬ «Права людини та волонтерство»

Жовтень– місячник шкільних бібліотек під гаслом «Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки»

Кінець жовтня – акція «Антихеловін»