16 днів проти насильства

04.01.2022   Administrator   Категорія: Stop Булінг

Всеукраїнська кампанія "16 днів проти насильства" в закладі завершилася 10 грудня, в Міжнародний день прав людини. За сприяння Наталії Орищак, помічника-консультанта депутата ТМР, керівника Кіношколи FilmWorkshop, керівника проєкту та продюсера фільму "Пливи у сни..." учні 7-9 класів, І-ІІ курсів мали змогу переглянути короткоментражну стрічку, головну роль в якій виконувала учениця 9-Б класу Пржевальська Альбіна. Як казала пані Наталя, фільм з романтичною назвою, але зовсім не романтичний... Перегляд закінчився, а роздуми та емоції залишилися.
Під час обговорення фільму представники Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги дали відповіді на питання здобувачів освіти щодо домашнього насильства, правову допомогу.
Глядачі також мали можливість познайомитися з акторами фільму, режисером і оператором.