Воркшоп "Гортаючи шкільний альбом"

25.06.2021   Administrator   Категорія: Креативність

Такий незвичний навчальний рік... Ось ніби недавно лунали перестороги на порозі 1 вересня... «А як воно буде???», «Маски, розмітки, поділ на групи...», «Чи не почнеться знову дистанційне навчання?»
Пройшло... І це позаду...
Як один місяць злетів 2020-21 навчальний рік! Ми навіть і не збагнули, що вже пора відпускати Вас, дорогі учні, на літні канікули!!!
Щиро бажаємо усім школярам гарно відпочити, набратися сил та енергії до нових починань та звершень!!! Божої Вам опіки, любі наші!!!
«Пролунав дзвінок останній,
Соловейком віддзвенів,
Ми йдемо в дорогу дальню
На очах учителів,
На душі бринить тривога,
Занімів порожній клас,
То дитинство босоноге
Проводжає тихо нас...»
Останній «Останній дзвінок» для Вас, дорогі випускники!!!

Уривки в воркшопу «Гортаючи шкільний альбом».
Першокласники показують випускникам, якими вони були у 6-7 рочків.
Танцювальний гурток «Сонячні промінчики» (керівник - Zina Byrda)
Уривок з воркшопу «Гортаючи шкільний альбом».
Другокласники нагадують випускникам, якими вони були в 2-му класі.
Уривок з воркшопу «Гортаючи шкільний альбом».
Третьокласники провели справжню дослідницьку роботу. Розпитали своїх вчительок, якими були випускники у їхньому віці. Адже Алла Гоцкалюк та Galyna Rybak, які зараз навчають третьокласників, були першими вчителями другокурсників. Саме вони розповіли, що як тільки лунала музика, Ви вибігали в коридори і весело танцювали.