Шевченківські дні та відзначення 209-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка

10.03.2023   Administrator   Категорія: Креативність

У своєму посланні «І мертвим, і живим, і ненародженим…» Тарас Шевченко закликав співвітчизників:
У чужому краю
Не шукайте, не питайте
Того, що немає
І на небі, а не тілько
На чужому полі.
В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.
Сучасне покоління українців виконує цю Кобзареву заповідь, стійко захищаючи від посягань агресора свою свободу, боронячи свої домівки. Тож у рамках Шевченківських днів та відзначення 209-ої річниці з дня народження митця учні школи-колегіуму проводять онлайн-флешмоб під гаслом «Поезія вільних».
Вірші Тараса Шевченка виконують учні 6–А класу (класний керівник – Пиріг Ольга Ігорівна).

В рамках Шевченківських днів та відзначення 209-ої річниці з дня народження митця учні 5-А класу взяли участь в онлайн-флешмобі під гаслом «Поезія вільних».
Підготували стінівки, плакати, лепбуки, малюнки про біографію та творчу спадщину Тараса Шевченка.