Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого вітає з Днем Соборності – знаменним днем у житті нашої країни.

15.02.2023   Administrator   Категорія: Критичне мислення

Єдність українських земель, соборна Українська держава – поняття, які природно сформувалися протягом багатовікової історії й були юридично втілені в Універсалі Директорії Української Народної Республіки 22 січня 1919 року. Цей документ як частина Акту Злуки є одним із символів сучасної України, для якої боротьба за збереження власних державності, суверенітету та національної ідеї сьогодні є найбільшим пріоритетом, справою життя всього багатомільйонного народу.
Можливість відзначати День Соборності України в 2023 році титанічними зусиллями вибороли Герої-захисники, які понад 8 років стримують підступного ворога на сході нашої країни, і вже 11 місяців мужньо протистоять повномасштабній, безпрецедентній за своєю жорстокістю російській навалі. Цінуючи їхні неймовірні зусилля і вшановуючи жертву кожного воїна, що поклав життя за свою Батьківщину, сьогодні ми з усіх сил підтримуємо нашу об’єднаність заради майбутньої Перемоги – волонтерською діяльністю, посилками й листами на фронт, взаємопідтримкою, а також сумлінним навчанням, яке є запорукою нашої успішної праці задля відбудови і зміцнення України.