Коворкінг "Екологія природи – екологія душі"

20.04.2023   Administrator   Категорія: Критичне мислення

За підтримки ГО "ЕКОАЛЬЯНС" та його голови Олександра Філя у школі-колегіумі відбувся коворкінг "Екологія природи – екологія душі". Здобувачі освіти мали змогу поділитися результатами власних досліджень актуальних екологічних проблем сучасності. Були презентовані доповіді за темами:
"Забруднення повітря" – Мулик Станіслав, 8-А клас
"Проблематика танення льодовиків" – Капрян Адріана, Федак Тетяна, Турканик Діана, Дорчак Софія, 8-Б клас
"Екологічні наслідки війни в Україні" – Винярська Богдана, 9-А клас
"Забруднення води" – Барський Андрій, Коростинський Максим, 9-А клас
"Наслідки війни в Україні для екології" – Бартіш Олена, Куліч Софія, Савченко Катерина
Заключною стала промова Олександра Філя, який поінформував часників коворкінгу щодо стану водних джерел в Україні, а також заохотив продовжувати вивчати проблеми довкілля та розвивати екологічну свідомість.
За меценатської підтримки ГО "ЕКОАЛЬЯНС" доповідачі отримали грошову винагороду. Також у рамках заходу грошові призи від організації отримали переможці шкільного етапу конкурсу творчості учнівської молоді "Вода – це життя":
Банах Артем, 1–Б клас
Лебідь Тереза, 1–Б клас
Коваленко Богдан, 1–Б клас
Захарчук Анастасія, 1–Б клас
Корнєєв Марк, 1–Б клас
Костюк Єлизавета, 1–Б клас
Борсук Тетяна, 1–Б клас
Савечко Аніта, 2–А клас
Критюк Злата, 2–А клас
Левицький Ярослав, 2–А клас
Парацій Артур, 2–Б клас
Андрусишин Юлія, 6–А клас
Буянська Евеліна, І курс
Балабан Софія, І курс
Кіндзерська Анастасія, І курс
Буряк Вікторія, І курс
Бессарабова Лада, ІІ курс
Вітаємо всіх із високими здобутками й бажаємо подальших успіхів!
На зображенні може бути: 2 людини