Нагородження учасників конкурсу малюнків до "Всесвітнього дня води 2023" організованого Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільської області.

24.04.2023   Administrator   Категорія: Критичне мислення

Урочиста зустріч!
Ми маємо думати про мирний час і збереження ПРИРОДИ у нашій країні. Це буде можливо коли наступне покоління молодих людей буде перейматися проблемами екології.
Сьогодні відбулася зустріч з учнями Школи – колегіуму ім.Патріарха Йосифа Сліпого ( директор Гуцал Марія Богданівна)
Відмітили цінними призами учасників конкурсу малюнків до « Всесвітнього дня води 2023, організованого Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільської області.
Також послухали доповіді старшокласників на теми екологічних проблем (теми вони обрали самі) з демонстрацією на інтерактивної мапі.
Діти дуже старалися . Також усі були нагороджені цінними призами.
Вважаємо саме таким шляхом можна боротися з проблемами у майбутньому, коли буде багато свідомих, небайдужих людей.
Дивиться фото зустрічі.
На зображенні може бути: 5 людей