Імпреза "Три перемоги Ісуса Христа"

20.04.2023   Administrator   Категорія: Критичне мислення

Учнівський та вчительський колектив "Школи - колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого" дякує своєму Спасителю за порятунок і повернення Божої благодаті. Імпреза "Три перемоги Ісуса Христа" (підготувала пані Оксана Логіна, вчитель основ християнської етики) нагадала присутнім про неймовірні страждання, які довелося пережити Сину Божому заради нашого спокою, добра та благополуччя. Чудова, талановита молодь 9 класів донесла до глядачів цінні знання про необхідність нашого воскресіння і повернення до нового життя, а інсценізації "Супермаркет" та "Суд" наочно продемонстрували значення слів "оплачено" і "звільнено". Музичною окрасою виступу стали пісні "Молитва", "За все Тобі я дякую" у виконанні випускника ІІ курсу Тараса Порохняка. У заході активну участь взяли всі присутні, адже близько 500 людей (учні 1-9 класів, І-ІІ курсу, вчителі) подарували Живому Господу пісню " А де любов?". Щирі слова Великоднього привітання виголосила директор закладу п. Марія Гуцал, а о. Андрій Пиптик промовив духовну науку. Це була натхненна праця на славу Господа!
Христос Воскрес! Воістинну Воскрес!
На зображенні може бути: 12 людей та люди займаються бойовими мистецтвами