22.12.2023   Administrator   Категорія: Критичне мислення

Від цього року 6 грудня – подвійне свято: День Святого Миколая Чудотворця та День Збройних Сил України. Саме завдяки відважним воїнам-захисникам мільйони українських дітей змогли прокинутися цього ранку в теплих оселях, у вільних містах, і отримати такі бажані дарунки. Пам’ятаючи про це, шкільна спільнота зібрала й передала невеликі подарунки для батьків, які служать у ЗСУ.
Від усієї спільноти ТНВК «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» висловлюємо глибоку вдячність захисникам за їхні мужність та звитягу, за можливість навчатися й працювати в мирному Тернополі. Щиро молимося за ваше здоров’я та повернення додому.
Слава Збройним Силам України!
Вітаємо з Днем Святого Миколая Чудотворця!
(У дописі використано роботу художника Юрія Журавля)