10.11.2020   Administrator   Категорія: Комунікативність

09 листопада, з нагоди Дня української писемності та мови, учні і вчителі школи-колегіуму долучилися до написання ХХ радіодиктанту національною єдності.

Також, з ініціативи президента шкільного парламенту, Прокопович Світлани, було проведено літературний вечір, на якому учасники читали свої авторські вірші та ділилися враженнями від останніх прочитаних книг.

Захід відбувся за участі учнів ІІ курсу: Прокопович Світлани, Кришталович Ірини, Чикурлій Юлії, Куцого Віталія, Наконечної Віти, Порохняк Анастасії, Фуки Павла, учнів 5-Б класу: Козака Марка, Огірка Вадима, учениці 7-Б класу Мицько Катерини, учениці 9-А класу Сендзюк Соломії та вчителів: Куцкір Світлани Владиславівни, Пиріг Ольги Ігорівни, Заверухи Тетяни Михайлівни. Також свою авторську казку нам передав учень 5-Б класу Смітюх Остап, який з об'єктивних причин не зміг бути присутній.

Учасники обмінялися примірниками, які їх найбільше зацікавили.