5 жовтня 2024 року учні 1-А класу нашої школи відправилися в захоплюючу екскурсію до дельфінарію у м. Трускавець та зоопарку в с. Меденичі Львівської області.

10.10.2024   Administrator   Категорія: Комунікативність

В зоопарку дітей зустріли різноманітні види тварин, серед яких екзотичні птахи та хижаки. Учні дізналися багато нового про їхнє життя, повадки, особливості харчування, а також як забезпечують комфорт і безпеку тварин в умовах зоопарку. Деякі з дітей вперше побачили таких рідкісних тварин, як білі тигри, павичі та тропічні папуги, що викликало у них справжнє захоплення.
Наступною зупинкою був дельфінарій «Оскар». Діти багато чули про неординарні здібності дельфінів, а тепер мали змогу на власні очі побачити і пересвідчитися, що ці тварини справді не тільки розумні, але й талановиті. Під час виступу дельфіни демонстрували неймовірні трюки, включаючи стрибки через обручі, синхронне плавання та навіть малювання! Це справило на учнів незабутнє враження.!