Зустрічі в рамках тижня "З Богом у серці, з любов'ю до України"

17.02.2023   Administrator   Категорія: Комунікативність

Другий день Тижня "З Богом у серці, з любов'ю до України" розпочався із зустрічі старшокласників із військовослужбовцем-волонтером Mamont Roma. Досвідчений захисник ознайомив учнів з окремими видами вогнепальної зброї, відповів на численні запитання присутніх, мотивував молодь наполегливо здобувати знання, адже за ними майбутнє України.
Учні передали захисникам листівки, сувеніри та медикаменти.
В рамках тижня "З Богом у серці, з любов'ю до України" учні 5-их класів (класні керівники – Сидор Марія Михайлівна та Хомик Ірина Богданівна) зустрілися з пані Оксаною, волонтеркою громадської організації "Бункер С" та Ігорем Войцехівським, директором музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини. Діти дізналися багато нового про волонтерський рух та передали гостям підготовлені подарунки, малюнки, обереги, листи подяки, які вже наступного дня після зустрічі вирушили до наших воїнів-героїв на фронт.