Учні І курсу відвідали Тернопільський драматичний театр, де переглянули виставу «За двома зайцями »
01.05.2023 Administrator Категорія: Комунікативність
Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.
З метою художньо–естетичного виховання учні І курсу відвідали Тернопільський драматичний театр, де переглянули виставу «За двома зайцями ». Вистава була вражаючою, зачарувала глядачів неперевершеною грою акторів. Після вистави продовжили спілкування, де кожен відчув родинний затишок...
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/344548761_603892761769830_5003957068953467486_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=ex0p3PYwNxwAX9OulfD&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfALVym9ZvxJd-0P2JM00I3uoVrJi_j0qJDnQbG_FiJBFg&oe=6454B9E4)