Екскурсія у Фізико-Математичний Факультет ТНПУ ім.В. Гнатюка.

17.02.2023   Administrator   Категорія: Комунікативність

15 жовтня, учні 8-А класу з вчителями інформатики Ірина Гнатик та Людмила Стасюк ТНВК "Школи-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" відвідали Фізико-Математичний Факультет ТНПУ ім.В. Гнатюка.
Під час екскурсії, яку провів С. В. Мартинюк Мартинюк Сергій , доцент кафедри інформатики та методики її навчання, учні ознайомилися з можливостями STEM-освіти, побачили на власні очі 3D-принтер, 3D-сканер. Оглянули проєкти студентів - "Розумний будинок", моделі замків Тернопілля, моделі з робототехніки.
Пізнавальною була екскурсія лабораторіями факультету, організована доцентами кафедри фізики та методики її навчання Мохун С. В. Сергій Мохун та Федчишин О. М. Учні взяли активну участь у проведенні фізичних експериментів під керівництвом лаборанта кафедри фізики та методики її навчання С. Ю. Крижанівського.
Дякуємо Галина Генсерук Галина Генсерук, Сергій Мохун, Мартинюк Сергій, Ольга Федчишин за пізнавальну подорож у світ науки.