Екскурсія в зоопарк та відвідування дельфінарію «Оскар», що у Трускавці учнів 2-А класу

25.06.2024   Administrator   Категорія: Комунікативність

Дитячі мрії такі різнобарвні…
Похід у зоопарк - це стовідсоткова мрія кожної дитини, і не будемо приховувати, дорослих теж. І ось у нас, учнів 2-А класу, ця мрія здійснилася! Батьки разом з нашою Аллою Дмитрівною, організували нам поїздку в зоопарк «Лімпопо», що на Львівщині.
Екскурсії в зоопарк передувало відвідування дельфінарію «Оскар», що у Трускавці. Враження - "Вау!!!". Ми спостерігали за розумними дельфінами та морськими котиками. Вони виконували складні трюки, співали, танцювали, і , навіть, малювали.
Зоопарк «Лімпопо» справив на нас теж феєричне враження. Тут ми побачили багато різноманітних екзотичних тварин, птахів. Звіряток у «Лімпопо» дуже багато, не вистачить і дня розповісти про всіх.
Ми враженні тим,який тваринний світ різноманітний.
Щиро дякуємо Аллі Дмитрівні , нашим батькам, а особливо дякуємо ЗСУ за неймовірну екскурсію.