Учні 7-А класу,батьки та перша вчителька Алла Гоцкалюк відвідали чарівні Карпати.

25.06.2024   Administrator   Категорія: Комунікативність

У перші дні літа учні 7-А класу,батьки та перша вчителька Алла Гоцкалюк відвідали чарівні Карпати.
Весело та енергійно ми піднялися на г.Маковиця ,сміливо спускалилися на zip line,насолоджувалися прекрасними краєвидами навколо нас.
Заворожував своєю красою Буковель з висоти оглядового колеса,цікава прогулянка біля о.Молодості.
У Яремче переборювали свої страхи в кімнаті жахів,бігали лабіринтами задзеркалля,та побували в перевернутому будинку.
Водоспад Пробій зачаровував своєю красою та закликав повертатися знову. Затамувавши подих освоїли канатну дорогу.
Спільний вечір біля вогнища, з по особливому смачними стравами,та ночівля з найкращими друзями запам'ятається надовго.
Це був чудовий відпочинок сповнений новими враженнями.
Дякуємо Богу і ЗСУ за можливість дарувати нашим дітям приємні емоції та подорожувати.