Історично-спортивний квест «Україна починається з тебе», присвячений битві під Крутами.

01.02.2024   Administrator   Категорія: Командна робота

29–30 січня у школі-колегіумі відбувся історично-спортивний квест «Україна починається з тебе», присвячений битві під Крутами. Діти вшанували пам’ять ненабагато старших від себе юнаків, які загинули у відчайдушній спробі спинити значно численнішого ворога, та продемонстрували, що є гідними громадянами вільної України, які старанно вивчають її історію та особливості й розвиваються не лише духовно, а й фізично.
У квесті взяли участь учні 3–5-х та 6–8-х класів, які отримували завдання відповідно до своїх вікових категорій. Діти подолали 6 станцій, де на них чекали інтелектуальні завдання, та позмагалися у спортивному протистоянні, випробовуючи свої спритність, координацію та командну взаємодію. Допомагали їм у цьому учні 9–А класу та І курсу, які видавали завдання та фіксували час їх виконання. Високі результати всіх учасників та мінімальна різниця між їхніми показниками неабияк ускладнили роботу журі, до якого увійшли лідери учнівського самоврядування – Андрій Барський, Марія Вікторія Буряк, Анастасія Кіндзерська та Максим Коростинський.
На зображенні може бути: 12 людей та люди навчаються