Міжнародний день Матері-Землі.

07.05.2024   Administrator   Категорія: Командна робота

22 квітня планета святкує День Землі. Історія цього свята почалася ще у XIX столітті, коли американський активіст Джон Мортон висунув ідею один день на рік повністю присвячувати насадженню нових дерев. Тоді цей день називався День Дерева. У 2009 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день Матері-Землі. Сьогодні понад 1 мільярд людей у 192 країнах світу беруть участь у заходах до Дня Землі. Не залишились осторонь і здобувачі освіти школи-колегіуму.
Дві команди учнів 8-А та 8-Б класів виборювали першість в інтелектуальній грі "Чисте довкілля-чисте сумління". Завдання пропонували учасникам пригадати рослини, які ростуть у шкільному дендрарії, презентувати креативність і винахідливість, підтвердити знання з біології. Оцінювали конкурс пані Марія Гуцал, директор закладу, пан Олександр Філь, голова організації "Екоальянс", і пані Світлана Філь, художниця. Вікторія Буряк та Andrew Barskij , ведучі гри, залучили до випробувань не тільки учасників команд, але й глядачів.
На зображенні може бути: 5 людей та текст