Останній день пришкільного табору "Dreamland" ("Країна мрій")
12.06.2023 Administrator Категорія: Командна робота
Останній день пришкільного табору "Dreamland" ("Країна мрій") був присвячений громадянській тематиці. Під керівництвом учителів, а також учнів-волонтерів І курсу, 5-А та 6-А класів учасники табору провели цікаві заняття й чудово відпочили. Наприкінці діти поділилися своїми враженнями від часу, проведеного в таборі.
Бажаємо всім гарно відпочити на канікулах і поринути в шкільне життя з новими силами!
![На зображенні може бути: 15 людей та фризбі](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352809401_1932096207168129_1548900372549979533_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=C-OGzvrtLmgAX-1fKS7&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDmtiI45DSXvCj8j8LW7LkPNSCaCmJtOESFVb2MvlXw5g&oe=648B62B8)