#ШКАРПЕТУЙСЯ Школа-колегіум долучилася до всеукраїнської акції "Шкарпетуйся" – частини глобального флешмобу Lots of Soks, приуроченого до Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна

22.03.2023   Administrator   Категорія: Командна робота

Школа-колегіум долучилася до всеукраїнської акції "Шкарпетуйся" – частини глобального флешмобу Lots of Soks, приуроченого до Всесвітнього дня людини із синдромом Дауна. Його відзначають 21 березня – це символічний День трисомії 21. Саме в цьому полягає сутність синдрому Дауна: люди з синдромом мають 3 копії 21-ї хромосоми замість 2-х. У цей день по всьому світу проходять акції та події, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості.
Мета заходу – вдягнути різнокольорові/непарні шкарпетки, аби відчути, як це – бути не таким, як інші. А також привернути увагу до потреб людей із зазначеним синдромом, засвідчити солідарність із їхньою спільнотою.