Завершення першого семестру – час підбити проміжні підсумки та подякувати один одному за плідну співпрацю.

22.12.2023   Administrator   Категорія: Командна робота

Школа-колегіум розпочала закриття семестру спільною Подячною Літургією в церкві святих Володимира і Ольги. Згодом відбулися урочисті зібрання класних колективів, які заслухали вітання та побажання від директора Марії Богданівни Гуцал, а також стислий, але змістовний інструктаж із техніки безпеки, важливість якої сьогодні беззаперечна. Було відзначено нагородами переможців шкільного етапу різноманітних конкурсів, чиї роботи гідно представили школу-колегіум на наступних етапах змагань.
Дякуємо вчителям за невтомну працю, учням – за сумлінне навчання та активну участь у шкільних заходах, конкурсах та олімпіадах, працівникам закладу – за належну підтримку його функціонування, а також батькам – за співпрацю, розуміння та активну залученість у життя школи!
Бажаємо всім гарних канікул та затишних свят і з нетерпінням чекаємо на зустріч у наступному семестрі!