Наказ про організацію проведення корекційно-розвиткових занять в інклюзивних класах у 2023/2024 н.р.

29.03.2024   Administrator   Категорія: Інклюзія

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ШКОЛА-КОЛЕГІУМ ПАТРІАРХА ЙОСИФА СЛІПОГО»

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

46018, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Юності,3

тел/факс(0352) 53-31-22, 53-31-21 код ЄДРПОУ 37894481

__30__ ___08_____ 2023р.                                                                                  № __168_____

Про організацію проведення корекційно-

розвиткових занять в інклюзивних класах

у 2023/2024 навчальному році

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (зі змінами), до Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 р. № 957, постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами», наказів Міністерства освіти і науки України від 31 грудня 2015 року № 1436 «Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей  з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі», від 08 червня 2018 року № 609 «Про затвердження Примірного положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти», Освітньої програми закладу, висновків ІРЦ про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини та з метою забезпечення доступу до здобуття якісної освіти дітьми з особливими освітніми потребами

НАКАЗУЮ:

1. Організувати проведення корекційно-розвиткових занять в інклюзивних класах для таких учнів: Коваля Михайла (1-Б клас), Ступінського Матвія (3-Б клас), Королюка Данила (3-Б клас), Рогачевського Ростислава (5-Б клас), Гарбузинського Віталія (5-Б клас), Хомика Владислава (6-Б).
  2. Затвердити персональний склад педагогічних працівників з відповідною фаховою освітою та розподіл тижневого навантаження для здійснення корекційно-розвиткових занять учнів, які навчаються за інклюзивною формою:

ПІБ учня

3-Б

1

2

3.Заступникам директора з навчально-виховної роботи Даценко Олександрі Іванівні, Панасюк Наталії Дмитрівні скласти розклад корекційно-розвиткових занять для учнів з особливими освітніми потребами.

4.Бухгалтеру Курочці Любі Іванівні здійснювати оплату за фактично проведені корекційно-розвиткові заняття.

5.Практичному психологу, логопеду в разі встановлення рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «червоного» рівня епідемічної небезпеки надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами проводити дистанційно за погодженням з одним із батьків.

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                               Марія ГУЦАЛ

З  наказом ознайомлені:  _________ Олександра ДАЦЕНКО      «___»_______2023р.

_________ Наталія ПАНАСЮК        «___»_________2023р.

_________ Любов  КУРОЧКА         «___»_________2023р.